درباره ما

اینک ما در مجموعه ای جوان و فعال با یاری خداوند متعال، با تکیه بر دانش بومی و اعتماد به توان داخلی توانسته ایم در مدت کوتاهی با معرفی خود به عنوان شرکت قوی در زمینه واگذاری خطوط تلفن ثابت  به مشتریان، خدماتی منطبق بر نیاز آنها ارائه دهیم. به خود میبالیم که تاکنون چندین شرکت داخلی و خارجی به ما اعتماد نموده و مشاوره و راهکارهای ما را برای بهبود کسب و کار انتخاب نموده اند.

جوان تل چیست؟

جوان تل به عنوان قوی ترین ارائه دهنده تخصصی سرویس های مخابراتی نسل جدید در سراسر کشور شروع به فعالیت کرد و در همین راستا اقدام به واگذاری سرویس هایی از جمله سیپ ترانک، سیپ یوزر و سرویس های ارزش افزوده مخابراتی نمود.

سیپ یوزر

سیپ یوزر

سرویس سیپ یا SIP چیست. سیپ راهکاری برای ارائه خط تلفن روی اینترنت می باشد. سرویس SIP یک اکانت یا خط تلفن روی بستر اینترنت می باشد  روش کار به این شکل می باشد که با ارتباط مشترک از طریق اینترنت به سوییچ های مخابراتی میتواند یک یا چند خط تلفن را روی اینترنت دریافت نماید و برای تماس های تلفنی خود مورد استفاده قرار دهد.

خطوط سیپ ترانک

سیپ ترانک

خطوط سیپ ترانک چیست؟ SIP یا سیپ پروتکل SIP یا Session Initiation Protocol ، یکی از راه های تماس تلفنی مبتنی بر ویپ است که امکان برقراری تماس در بستر شبکه را فراهم می کند. پروتکل SIP ، پروتکلی است که در لایه پنجم OSI کار می کند ، که برای برقراری جلسات (session) بر اساس دیتاهای صوت و تصویر و…

کال سنتر

سرویس های ابری

با مرکز تلفن مجازی جوان تل شما قادر خواهید بود به صورت ابری، بدون دغدغه محل دفتر کار و بدون هزینه های خرید و نگهداری سخت افزار مرکز تلفن و با استفاده از پرکاربردترین نرم افزارهای مبتنی بر تلفن، از خدمات مرکز تماسی کاملا مجهز استفاده کرده و کسب و کار خود را بهتر از قبل مدیریت کنید.

410

سیپ یوزر

147

سیپ ترانک

+350

سرویس ابری

منتظر چی هستید؟ همین الان شروع کنید!

درصورت هرگونه ابهام و سوال با ما تماس بگیرید